Pożyczki domowe a internetowe

eśli myślimy o pożyczkach domowych to pierwszym skojarzeniem będzie firma Provdent, która jest pionierem w tego typu biznesie.

Na naszym rynku działa też inna duża firma, czyli Kredyty-chwilówki, które można z daleka poznać po charakterystycznym żółto-czerwonym logo.

Oprócz wyżej wymienionych, pożyczki domowe są udzielane przez mniejsze firmy i firemki, które postawiły na tek kanał sprzedaży.

Jednak już do dłuższego czasu da się zauważyć odwrót od tego modelu biznesowego, na korzyść sprzedaży pożyczek przez Internet.

I tak popularny Povident postawił na markę Hapi pożyczki, która jest obecnie jednym z liderów jeśli chodzi o produkty ratalne.

Aplikuj o pożyczkę w Hapi

Pożyczki w Hapi pożyczki są przeznaczone dla osób z czystym rejestrem w bazach BIG, KRD oraz bez przeterminowanego zadłużenia w Provident, ponieważ Hapi sprawdza również bazy swojej firmy matki. Tak jak każdy produkt ratalny, czy pożyczka domowa, Hapi chce, aby osoba aplikująca posiadała dochód. Maksymalna kwota pożyczki to 15000 PLN, a okres kredytowanie wynosi od 3 miesięcy do 3 lat.

Hapi pożyczki, uważana jest za solidną markę, klienci firmy cenią sobie elastyczną ofertę, przejrzyste warunki współpracy, prostą procedurą oraz profesjonalną obsługę.

Do przewag pożyczek internetowych nad domowymi jest o wiele szybsza procedura, oraz brak uciążliwej wizyty konsultanta. Co więcej tego typu pożyczki są rozliczane w okresie miesięcznym, a nie tygodniowym jak ma to miejsce w sytuacji domowych.

Warto zauważyć, że już od jakiegoś czasu da się zauważyć stały trend, firmy kóre działały w sektorze domowym przenoszą się do Internetu. Wiąże się to z dążeniem przedsiębiorców do obniżania cen, oraz zmianami w prawie, które ułatwiają taką działalność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *